Wulkanizacja

Nadążając za nieustannym rozwojem rynku motoryzacyjnego, rozszerzyliśmy swoją ofertę o usługi w zakresie wulkanizacji pojazdowej. Naszą główną zaletą jest kompleksowość usług, a w swojej działalności nastawieni jesteśmy na wysoki poziom obsługi, poprzez dopasowanie nowej oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Naprawa opon i dętek

W twoją oponę wbił się gwóźdź, ktoś przeciął ci oponę nożem na boku, wpadłeś w dziurę i uszło powietrze, przyjedź zajmiemy się twoim kołem i w miarę możliwości usuniemy usterkę. Naprawa jednego koła trwa około 20 min.
ferujemy naprawę ogumienia w postaci profesjonalnych łatek wulkanizacyjnych, które w odróżnieniu od opon naprawianych tzw. „łatką sznurkową” dają gwarancje sprawności aż do zużycia bieżnika.
 

Sprzedaż opon nowych i używanych

Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych opon samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo opony do samochodów osobowych i dostawczych. Sprzedajemy opony takich marek jak Michelin, Fulda, Continental, Firestone, Dunlop i wielu innych. Zwłaszcza w przypadku nowych opon mogą Państwo liczyć na naprawdę korzystne ceny, które warto sprawdzić kontaktując się z nami. Nie wiesz jaki rozmiar i model wybrać, zaufaj naszemu doświadczeniu. 

 

Wymiana opon

Potrzebujesz wymienić opony ? jesteśmy w stanie wymienić praktycznie każdą oponę w samochodzie osobowym, terenowym i małym busie, na felgach stalowych i aluminiowych, jak również niskoprofilowe. W trakcie sezonowej wymiany opon pracujemy dłużej aby żaden z naszych klientów nie czekał dłużej niż 24h na zmianę. Najlepiej jednak umówić się z nami telefonicznie 

 

Wyważenie kół

Masz drgania na kierownicy pojawiające się najczęściej przy prędkości 80 km/h ? być może jest to spowodowane wpadnięciem w dziurę, a może po prostu trzeba wyważyć koła bo przejechałeś już sporą ilość kilometrów od ostatniego ważenia. Średni przebieg pomiędzy wyważeniami to 10.000 km. przyjedź a profesjonalnie zajmiemy się twoimi kołami. 

 

Pogotowie wulkanizacyjne 

Przebiłeś oponę, nie możesz sam zmienić koła lub nie masz koła zapasowego? Zadzwoń a w okolicach Murowanej Gośliny, Obornik Wlkp, Poznania dojedziemy na miejsce i pomożemy wymienić koło lub zabierzemy je do naprawy.