Darmowa wymiana oleju

Wymiana oleju Murowana goślina, Mechanika pojazdowaPo co potrzebna jest wymina oleju i dlaczego warto to zrobić w naszym warsztacie

Wymiana oleju to podstawowa czynność serwisowa, pozwalająca na zachowanie osiągów silnika i zwiększenie jego trwałości.W trakcie jazdy samochodem olej ulega zanieczyszczeniu, przez co traci swoje parametry i nie gwarantuje właściwego smarowania silnika. Dlatego należy go regularnie wymieniać.
Nasza firma zajmuje się wyminą olejów i filtrów w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jesteśmy doskonale wyszkolonymi mechanikami pracującymi od lat w swoim zawodzie. 

Oleje i filtry zakupione u nas wymieniamy bezpłatnie. 

Dlaczego Olej Serwis?

Jeżeli stan oleju jest za niski, ale nie wymaga jeszcze wymiany, zaproponują Ci uzupełnienie. Mechanicy Olej Serwis pomogą Ci dobrać najlepszy olej dla Twojego samochodu a następnie sprawnie dokonają jego wymiany. W naszej ofercie znajdziesz oleje renomowanych marek takich jak Castrol (Olej Serwis jest autoryzowanym partnerem firmy Castrol), Mobil, Elf, Shell i Lotos. 

Pamiętamy za Ciebie 

Dla Twojej wygody wszystkie czynności odnotowane zostaną w naszej komputerowej historii napraw pojazdu, oraz na zawieszce w komorze silnika. W większości modeli samochodów wymiana oleju wraz z bezpłatnym przeglądem trwa nie dłużej niż 15 minut. Jeśli zostawisz nam swój numer telefonu po roku przypomnimy ci SMS-em o kolejnej wymianie.

Dodatkwo!

Podczas wymiany oleju w ramach bezpłatnego przeglądu sprawdzimy:

•płyn w chłodnicy
•poziom i jakość płynu hamulcowego
•szczelność silnika
•filtr powietrza
•pióra wycieraczek.

Jednym słowem, zrobimy wszystko, aby Twój silnik pracował płynnie i bez zarzutu.

Jeśli chcesz umówić się w dogodnym terminie na wymianę zadzwoń Tel.: 668 342 442 do nas lub wyślij e-mail.